Kategoria B Kategoria B (automat) Kategoria A

Nauka jazdy Gdańsk

Jeśli interesuje Cię nauka jazdy w Gdańsku, jesteś osobą wyjątkową ceniącą indywidualne podejście do siebie, to możesz być pewna, że takie wartości znajdziesz w naszym OSK.

 

To nie są puste slogany, zaufaj statystyką zdawalności egzaminów w PORD publikowanych przez Urząd Miasta Gdańska oraz opinii ponad 4000 osób które w ciągu 10 lat zdało z Nami egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem i odebrało już swoje prawko.

 

Jeżeli chcesz aby nauka teorii odbywała się w małej grupie gdzie każda osoba ma możliwość zadawania pytań, rozwiązywania ćwiczeń i symulacji drogowych a część praktyczna jest prowadzona w oparciu o indywidualnie dostosowany do Twoich postępów tok nauczania to możesz być pewna że OSK MINI to dobry wybór.

 

W naszej ofercie znajdziesz kursy na prawo jazdy kategorii B, B z automatyczną skrzynią biegów oraz jazdy dodatkowe.

 

Zapraszamy na najbliższy kurs prawa jazdy. Szkoła Nauki Jazdy Mini

 

Dlaczego inni naukę jazdy w OSK MINI:

 • JESTEŚMY SZKOŁĄ NAUKI JAZDY NR 2 W TRÓJMIEŚCIE - według plebiscytu Dziennika Bałtyckiego oraz PORD
 • WYSOKA ZDAWALNOŚĆ - od 2010 roku zajmujemy 1 lub 2 miejsca pod względem zdawalności egzaminów praktycznych w Gdańsku
 • PRZYGOTUJEMY CIĘ DO NOWEGO EGZAMINU TEORTYCZNEGO - MAMY BAZĘ PONAD 2500 NOWYCH PYTAŃ EGZAMINACYJNYCH!!!
 • WYKSZTAŁCONA I MŁODA KADRA INSTRUKTORÓW - tak wysoka zdawalność to nie przypadek. Nasi instruktorzy są cierpliwi, nie podnoszą głosu, posiadają wiedzę i doświadczenie. Cechuje ich indywidualne podejście do każdej osoby.
 • U NAS SPRAWDZISZ SIĘ Z INSTRUKTOREM EGZAMINATOREM
 • PLAC MANEWROWY - plac jest pełnowymiarowy, nowoczesny, dobrze oświetlony.
 • POJAZDY SZKOLENIOWE IDENTYCZNE JAK NA EGZAMINIE - Posiadamy 6 nowych Kia Rio.
 • Z NAMI POZNASZ WSZYSTKIE TRASY EGZAMINACYJNE - trasa egzaminacyjna nie będzie niespodzianką. Znając trasy egzaminacyjne czujesz się pewniej.
 • DOGODNE LOKALIZACJE SAL WYKŁADOWYCH - centrum miasta 5 minut od Dworca PKP, Gdańsk Zaspa oraz Pruszcz Gdański.
 • WIEMY JAK ZDAĆ EGZAMIN!!! - znamy wszystkie trasy egzaminacyjne - wskazówki są zarezerwowane wyłącznie dla naszych kursantów.
 • Zaufaj opinii osób które z Nami odebrały już Swoje prawo jazdy !!!

 

Zajęcia teoretyczne odbywają się w nowej, kameralnej sali wykładowej wyposażonej w nowoczesne i licencjonowane pomoce dydaktyczne, a praktyczna nauka jazdy realizowana jest na nowych i klimatyzowanych samochodach marki Kia Rio, identycznych jak na egzaminie państwowym!


Jazdy rozpoczynamy z pod Dworca PKP, dzięki temu nie tracisz cennego czasu w trakcie swojej godziny jazdy na dojazd do tras egzaminacyjnych. Z nami 90% jazd odbywasz po trasach egzaminacyjnych!

 

Zapraszamy mieszkańców dzielnic: Gdańsk Śródmieście, Dolne Miasto, Siedlce, Stogi,Suchanino, Przróbka, Orunia, Chełm, Wrzeszcz, Przymorze, Zaspa, Oliwa, Pruszcz Gdański, Sopot.

 

Zapraszamy na najbliższy kurs prawa jazdy. Nauka Jazdy Gdańsk Przymorze, Gdańsk Zaspa, Gdańsk Oliwa.