Kategoria B Kategoria B (automat) Kategoria A

Nauka jazdy - Gdańsk

Jeśli szukasz najlepszej szkoły nauki jazdy w Gdańsku, jesteś osobą wyjątkową ceniącą indywidualne podejście do siebie, to możesz być pewna, że takie wartości znajdziesz w naszym OSK.

 

To nie są puste slogany, zaufaj statystykom zdawalności egzaminów w PORD publikowanych przez Urząd Miasta Gdańska oraz opinii ponad 4000 osób które w ciągu 10 lat zdało z Nami egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem i odebrało już swoje prawko.

 

Jeżeli chcesz aby zajęcia teoretyczne odbywały się w małej grupie gdzie każda osoba ma możliwość zadawania pytań, rozwiązywania ćwiczeń i symulacji drogowych a część praktyczna jest prowadzona w oparciu o indywidualnie dostosowany do Twoich postępów tok nauczania to możesz być pewna że OSK MINI to dobry wybór.

 

W naszej ofercie znajdziesz kursy na prawo jazdy kategorii B, B z automatyczną skrzynią biegów oraz jazdy dodatkowe.

 

Zapraszamy na najbliższy kurs prawa jazdy. Szkoła Nauki Jazdy Mini

 

Dlaczego inni wybrali OSK MINI:

 • JESTEŚMY SZKOŁĄ NAUKI JAZDY NR 2 W TRÓJMIEŚCIE - według plebiscytu Dziennika Bałtyckiego oraz PORD
 • WYSOKA ZDAWALNOŚĆ - od 2010 roku zajmujemy 1 lub 2 miejsca pod względem zdawalności egzaminów praktycznych w Gdańsku
 • PRZYGOTUJEMY CIĘ DO NOWEGO EGZAMINU TEORTYCZNEGO - MAMY BAZĘ PONAD 2500 NOWYCH PYTAŃ EGZAMINACYJNYCH!!!
 • WYKSZTAŁCONA I MŁODA KADRA INSTRUKTORÓW - tak wysoka zdawalność to nie przypadek. Nasi instruktorzy są cierpliwi, nie podnoszą głosu, posiadają wiedzę i doświadczenie. Cechuje ich indywidualne podejście do każdej osoby.
 • U NAS SPRAWDZISZ SIĘ Z INSTRUKTOREM EGZAMINATOREM
 • PLAC MANEWROWY - plac jest pełnowymiarowy, nowoczesny, dobrze oświetlony.
 • POJAZDY SZKOLENIOWE IDENTYCZNE JAK NA EGZAMINIE - Posiadamy 6 nowych Kia Rio.
 • Z NAMI POZNASZ WSZYSTKIE TRASY EGZAMINACYJNE - trasa egzaminacyjna nie będzie niespodzianką. Znając trasy egzaminacyjne czujesz się pewniej.
 • DOGODNE LOKALIZACJE SAL WYKŁADOWYCH - centrum miasta 5 minut od Dworca PKP, Gdańsk Zaspa oraz Pruszcz Gdański.
 • WIEMY JAK ZDAĆ EGZAMIN!!! - znamy wszystkie trasy egzaminacyjne - wskazówki są zarezerwowane wyłącznie dla naszych kursantów.
 • Zaufaj opinii osób które z Nami odebrały już Swoje prawo jazdy !!!

 

Zajęcia teoretyczne odbywają się w nowej, kameralnej sali wykładowej wyposażonej w nowoczesne i licencjonowane pomoce dydaktyczne, a szkolenie części praktycznej realizowane jest na nowych i klimatyzowanych samochodach marki Kia Rio, identycznych jak na egzaminie państwowym!


Jazdy rozpoczynamy z pod Dworca PKP, dzięki temu nie tracisz cennego czasu w trakcie swojej godziny jazdy na dojazd do tras egzaminacyjnych. Z nami 90% jazd odbywasz po trasach egzaminacyjnych!

 

Zapraszamy mieszkańców dzielnic: Gdańsk Śródmieście, Dolne Miasto, Siedlce, Stogi,Suchanino, Przróbka, Orunia, Chełm, Wrzeszcz, Przymorze, Zaspa, Oliwa, Pruszcz Gdański, Sopot.

 

Zapraszamy na najbliższy kurs prawa jazdy. Szkoła Jazdy Gdańsk Przymorze. Prawo Jazdy Gdańsk Zaspa. Nauka Jazdy Gdańsk Oliwa. Osk Gdańsk. Jazdy Dodatkowe Gdańsk.