Kategoria B Kategoria B (automat) Kategoria A

OSK Mini - Gdańsk

Naszą szkołę tworzy zespół wykwalifikowanych i kompetentnych instruktorów z długoletnim doświadczeniem, którzy cechują się dużą wiedzą, wysoką kulturą osobistą i cierpliwością, co w konsekwencji zapewnia efektywne szkolenie w miłej i bezstresowej atmosferze. Bogate doświadczenie wynikające z tysięcy przejechanych kilometrów i stale podnoszonych kwalifikacji, skutkuje zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdego ucznia, a także gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Jako jedni z nielicznych w Gdańsku posiadamy uprawnienia instruktora techniki bezpiecznej jazdy. 


Jak i gdzie szkolimy?


Szkolenia teoretyczne odbywają się w idealnie dobranych pod kontem komunikacyjnym salach wykładowych mieszczących się w centrum Gdańska przy ulicy Korzennej 1.

W tych miejscach czekają na Was nowoczesne sala wykładowe wyposażone w niezbędne urządzenia multimedialne oraz licencjonowane pomoce dydaktyczne niezastąpione w czasie wykładów teoretycznych. Znajdziesz tu miedzy innymi urządzenie do przeprowadzania wewnętrznego egzaminu teoretycznego identyczne jak na egzaminie państwowym a także symulator obrazujący stan po spożyciu alkoholu.
Szkolenie praktyczne w trakcie kursu na prawo jazdy w terenie miejskim odbywa się w 90% po trasach egzaminacyjnych. Posiadamy również profesjonalny oświetlony plac manewrowy ( 2000 m2) zlokalizowany tuż przy Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego, który umożliwi Ci przećwiczenie wszystkich manewrów jak na egzaminie państwowym.

Jazdy rozpoczynamy z pod Dworca PKP, dzięki temu nie tracisz cennego czasu w trakcie swojej godziny jazdy na dojazd do tras egzaminacyjnych. Z nami 90% jazd odbywasz po trasach egzaminacyjnych!


W naszym ośrodku wykonasz również niezbędne do uzyskania prawa jazdy badania lekarskie, które wykonuje uprawniony do tego typu badań lekarz specjalista.