Kategoria B Kategoria B (automat) Kategoria A

Nowy Egzamin Teoretyczny


Najpełniejsza baza nowych pytań egzaminacyjnych na rynku!

 

 

7 na 10 naszych absolwentów zdało nowy egzamin teoretyczny w PORD za 1 podejściem!


Dokładając wszelkich starań, by proces szkolenia kandydatów na kierowców był jeszcze bardziej efektywny, zapieniliśmy Wam bazę pytań zgodną z wymogami Ustawy o kierujących pojazdami, która weszła w życie 19 stycznia 2013 r.

 

Każda osoba rozpoczynająca kurs w naszym ośrodku nieodpłatnie otrzyma pakiet umożliwiający pełne przygotowanie się do nowego egzaminu teoretycznego.

 

W skład zestawu wchodzi podręcznik Systemu Profesjonalnego Szkolenia przygotowany według nowych wytycznych Ministerstwa Infrastruktury oraz płyta DVD "Nowe testy 2016", który zawiera kilka tysięcy pytań opracowanych wg standardów nowego egzaminu państwowego, obowiązującego od 19 stycznia 2013 r. Pytania zostały opracowane i zweryfikowane przez zespół ekspertów, a oryginalność każdej płyty zawierającej te materiały potwierdza hologram z logo PWPW.

 

Ale to nie wszystko, posiadamy całą państwową bazę pytań egzaminacyjnych wykorzystywaną w PORD, co zapewnia kursantom możliwość rozwiązania pytań testowych, jakie mogą wylosować w czasie egzaminu państwowego.

 

Dodatkowo każdy kursant otrzyma bezpłatny 3 miesięczny dostęp do internetowej platformy umożliwiającą aktualizację pytań oraz naukę i ćwiczenia poprzez własny komputer za pomocą platformy e-learningu.

 

U Nas sprawdzisz swoją wiedzę w warunkach takich jak na egzaminie państwowym obowiązującym w PORD po 19 stycznia 2013r.

  • 20 pytań multimedialnych. Pytania w formie klipów wideo, przedstawiają konkretne sytuacje na drodze; na pytania odpowiadamy TAK lub NIE
  • 12 pytań z odpowiedziami A,B lub C, z jedną odpowiedzią prawidłową

 

Stanowisko egzaminacyjne przygotowane według wytycznych rozporządzenia.

 

stat4u