Kategoria B Kategoria B (automat) Kategoria A

Nr 1 w Gdańsku w rankingu zdawalności egzaminów w PORD

Miło nam poinformować, że wysoka jakość Naszych usług została po raz kolejny potwierdzona w najnowszym rankingu Ośrodków Szkolenia Kierowców za rok 2017.


Tym razem uplasowaliśmy się na 2 pozycji spośród wszystkich szkół w Gdańsku pod względem zdawalności egzaminów praktycznych, statystycznie co 2 osoba (58,95%) zdała za pierwszym podejściem egzamin praktyczny, a ponad 73% naszych apsolwentów zaliczyło egzamin teoretyczny w pierwszej próbie.


Osk mini nie jest największym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców w Gdańsku ale wcale nie chcemy takim być. Przede wszystkim kładziemy nacisk na jakość szkolenia a wyniki zdawalności naszych absolwentów są najlepszym potwierdzeniem że nie są to tylko puste slogany.


Jeżeli chcesz aby zajęcia teoretyczne odbywały się w małej grupie gdzie każda osoba ma możlwość zadawania pytań, rozwiązywania ćwiczeń i symulacji drogowych a część praktyczna jest prowadzona w oparciu o indywidualnie dostosowany do Waszych postępów tok nauczania to możecie być pewni że takie wartości znajdziecie w OSK MINI.


Sprawdź rankingi zdawalności za ostatnie lata zanim podejmiesz decyzję o wyborze ośrodka szkolenia.
Rankingi tworzone są przez Urząd Miasta Gdańska na podstawie danych uzyskanych od Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

 

Rankingi za lata 2010 - 2016 SPRAWDŹ !

 

Pod adresem: www.gdansk.pl/urzad/nasze-miasto,2467,9213.html  znajdziesz informację o wszystkich Gdańskich OSK oraz ranking zdawalności od 2008 r.

 

 

Plebisctyt Dziennika Bałtyckiego oraz PORD w 2012 roku


Możemy pochwalić się również uzyskaniem 3 pozycji wśród wszystkich Ośrodków Szkolenia Kierowców z terenu województwa Pomorskiego w plebiscycie zorganizowanym przez Dziennik Bałtycki oraz Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego na najlepszą szkołę nauki jazdy, co jednocześnie uplasowało Nas na 2 pozycji wśród wszystkich ośrodków z Trójmiasta.

 

 

 

stat4u