Kategoria B Kategoria B (automat) Kategoria A

Nr 1 w Gdańsku w rankingu zdawalności egzaminów w PORD

Miło nam poinformować, że wysoka jakość Naszych usług została po raz kolejny potwierdzona w najnowszym rankingu Ośrodków Szkolenia Kierowców.

 

Tym razem uplasowaliśmy się na 2 pozycji spośród wszystkich szkół w Gdańsku pod względem zdawalności egzaminów praktycznych, statystycznie co 2 osoba (58,95%) zdała za pierwszym podejściem egzamin praktyczny, a ponad 73% naszych apsolwentów zaliczyło egzamin teoretyczny w pierwszej próbie.

 

Osk mini nie jest największym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców w Gdańsku ale wcale nie chcemy takim być. Przede wszystkim kładziemy nacisk na jakość szkolenia a wyniki zdawalności naszych absolwentów są najlepszym potwierdzeniem że nie są to tylko puste slogany.

Jeżeli chcesz aby zajęcia teoretyczne odbywały się w małej grupie gdzie każda osoba ma możlwość zadawania pytań, rozwiązywania ćwiczeń i symulacji drogowych a część praktyczna jest prowadzona w oparciu o indywidualnie dostosowany do Waszych postępów tok nauczania to możecie być pewni że takie wartości znajdziecie w OSK MINI.

Sprawdź rankingi zdawalności za ostatnie lata zanim podejmiesz decyzję o wyborze ośrodka szkolenia. Rankingi tworzone są przez Urząd Miasta Gdańska na podstawie danych uzyskanych od Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego. !